اگر هیلاری به کسی شلیک کند

انتقاد تند و تیز ترامپ به نامزد دموکرات‌ها:
اگر هیلاری به کسی شلیک کند، هیچکس با او کاری ندارد
دونالد ترامپ می گوید هیلیاری کلینتون می تواند به کسی شلیک کند و از تعقیب قضایی هم جلوگیری کند.

اگر هیلاری به کسی شلیک کند، هیچکس با او کاری نداردبه گزارش «پارسینه» به نقل از سی.ان.ان، این اظهار نظر کاندیدای جمهوری خواهان، در واقع طعنه ای به موضوع رسیدگی به انتشار اطلاعات طبقه بندی شده هیلاری کلینتون در زمان حضورش بر مسند وزارت خارجه ایالات متحده و تصمیم مقامات فدرال مبنی بر گناهکار نبودن او است.

ترامپ گفت: او بسیار مورد حمایت است. او می تواند همین حالا در همین منطقه راه برود و در حالی که 20 هزار نفر شاهد هستند، به یک نفر شلیک کند.

کاندیدای جنجالی جمهوری خواهان درحالی که دستش را به حالت تفنگ گرفته بود ادامه داد: درست به وسط قلب، و او تحت تعقیب قرار نخواهد گرفت، خوب؟

این اظهارات در محلی بیان شد که ظرفیت 10 هزار نفر را دارد و گفته می شود که عبارت «به کسی شلیک کند» در سخنرانی آماده شده او وجود نداشته است.

ترامپ اضافه کرد: تنها کاری که او به خوبی انجام داده است – و به خاطر آن در تاریخ محو خواهد شد- بیرون آمدن از مشکل ایمیل ها است. این بزرگ ترین دستاورد هیلاری کلینتون است.

پس از آن که تحقیقات گسترده ای درباره استفاده کلینتون از سرورهای ایمیل شخصیش در زمان سکانداری وزارت امور خارجه صورت گرفت، اف.بی.آی توصیه کرد که اتهامی علیه او متوجه نشود و وزارت دادگستری هم این پیشنهاد را پذیرفت.

ترامپ همچنین با بیان این که کاندیدای دموکرات ها «بی ثبات» و «شادیش غیرقابل کنترل» است، او را فاسد خواند.

قبل از این که ترامپ این سخنان را بر روی صحنه بیان کند، رودی گیولیانی، شهردار سابق نیویورک و بازرس فدرال که گفته بود کلینتون مرتبک جرم شده و باید تحت تعقیب قرار بگیرد، به انتقاد از کلینتون و استفاده او از ایمیل شخصیش پرداخته بود.

البته اوایل سال جاری میلادی، ترامپ از این مثال برای نشان دادن برتری خودش استفاده کرده بود. او کمپین انتخاباتی خود در ماه ژانویه در آیوا گفت: من می توانم وسط خیابان پنجم نیویورک بایستم و شلیک کنم و هیچ رای دهنده ای را از دست ندهم.

برچسب ها :

موضوعات مرتبط

1 دیدگاه;

  1. Kassie گفته:

    I am sooo craving Laksa right now. Good thing lunch is only an hour away and there is a Laksa King next do…orI miss Asia so much. Thanks for sharing the posts.

Top