دربی 83منصوریان یابرانکو؟؟

در آستانه دربى هشتاد و سوم؛
برانكو: استقلال را دست‌كم نمى‌گيريم
سرمربى کروات پرسپولیس که عملکرد درخشانى در سه دربى گذشته با سمت هدایت این تیم از خود به جا گذاشته، در نشست خبرى حضور یافت و به تشریح شرایط تیمش پیش از دربى هشتاد و سوم پرداخت.
خبر – تحريريه پارسينه | سرمربى کروات پرسپولیس که عملکرد درخشانى در سه دربى گذشته با سمت هدایت این تیم از خود به جا گذاشته، در نشست خبرى حضور یافت و به تشریح شرایط تیمش پیش از دربى هشتاد و سوم پرداخت.

برانکو در ابتدای صحبت‌هایش گفت: از تعداد زیاد دوستان مشخص است دربى فرا رسیده، عید قربان را نیز تبریک مى گویم. همه منتظریم و شخصا نیز بى صبرانه منتظر دربى هستیم. از شرایط و جوى که وجود دارد راضى هستم. خوشحالم که بخشى از این بازى بزرگ هستم. این چهارمین دربى من خواهد بود. در دربى هاى کشورهاى زیادى بودم این مسلما بزرگترین دربى است.

خوشحالیم که مقابل صد هزار هوادار قرار مى گیریم

دربى قابل پیش بینى نیست. نتیجه بازى به هیچ عنوان به شرایط و نتایج دو تیم مرتبط نیست. فردا مى توانیم در انتظار یک دیدار غیر قابل پیش بینى باشیم و خوشحالیم که مقابل صد هزار هوادار قرار مى گیریم. سه بازى قبلى جوانمردانه و راضى کننده بوده و هواداران پرشور تیم خود را حمایت کردند. هواداران را مثل همیشه دعوت مى کنیم به این بازى مثل همیشه در انتظار حضورشان هستیم.

منصوریان در نفت کیفیت خود را نشان داد

قبل از هر چیز باید بگویم منصوریان در نفت کیفیت خود را نشان داد. هیچ شکى در کیفیت ار نباید داشت. پارسال ما را متوقف کرد و نتوانستیم قهرمان شویم. هر چند پیش از این در استادیوم تختى برابر نفت بازى خوبى به نمایش گذاشتیم و مى توانستیم پر گل برنده شویم. با این حال نه من و نه منصوریان مهم نیستیم و این بازیکنان هستند که مهم و تصمیم گیرنده هستند.

رامین یا نوراللهی؟
بازى که فرداست، ما امروز تمرین خواهیم داشت و این بازیکنان هستند که نشان مى دهند چه کسى بازى خواهد کرد و موفق است.

تیم داورى؟
تبریک مى گویم بابت قضاوت در فینال المپیک.قضاوت در آن را تنها بزرگان مى توانند انجام دهند. این التخار بزرگ براى ماست. تعداد کمى هستند که این توانایى را دارند و کسى حق ندارد به کیفیت و توانایى آنها شک داشته باشند. فردا بهترین تیم ها، بهترین بازیکنان و بهترین داوران در زمین حضور دارند. مى توانند اشتباه داشته باشند، مثل بازیکنان. مهم بازى جوانمردانه و روح جوانمردانه بازى کردن است.

نباید حریف را دست کم بگیریم

بله همیشه غرور مى تواند مشکل ساز باشد. من نمى توانم باور کنم که بازیکنى از تیمم با غرور کاذب وارد مسابقه شود. باید تاکید کنم استقلال تیم خوبى دارد. این داستان نیست. تیمى که رحمتى را دارد که در کنار بیرانوند بهترین دروازه بان است. مگویان، وریا و ملى پوش. آقاى انصارى که همیشه گل زده، بازیکن جوانى مثل کریمى و ملى پوشانى مثل امید و خسرو و کاوه که به ما گل زده. کسى مى تواند بگوید تیم کوچکى برابر ماست؟ نباید حریف را دست کم بگیریم و اگر دست کم بگیریم مشکل ساز مى شود.

ما خودمان را براى هر گزینه اى آماده خواهیم کرد. اینکه آنها چطور بازى کنند به منصوریان بستگى دارد. طبیعى است مشکلاتى در آن تیم با توجه به شرایط وجود دارد اما نباید سابقه و بازیکنان ین تیم را دست کم گرفت.

اعتماد زیادى به علیپور داریم

فقدان بزرگى است عیبت وحید امیرى. ایشان بهترین گلزن تیم ماست. ما در مراحل بستن تیم بازیکنان خوبى را در تمام پست ها آماده کردیم. اعتماد زیادى به علیپور داریم که سابقه گلزنى به استقلال را دارد و من به تمام بازیکنانم اعتماد دارم.

در دربى بایدى وجود ندارد

هر نتیجه مثبتى براى ما خوب است. ما همیشه به برد و برد و برد فکر میکنیم. در هر بازى و مقابل هر تیمى. در دربى اما بایدى وجود ندارد و همه چیز در زمین مشخص خواهد شد. از آقایان پروین که در تمرین روز گذشته حضور داشتند تشکر مى کنم و افتخار مى کنم اسطوره در کنار ما بود و ما را حمایت کردند و همچنین آقاى کریمى که زمانى حضور یافتند که من اینجا هستم و موفق به دیدنش نشدم اما تشکر ویژه و صمیمانه دارم.

باید هواداران را نیز راضى نگه داریم،

چیزى که برایم مهم است این است که بازى خوبى انجام دهیم و هواداران را نیز راضى نگه داریم، استقلال هم چنین تفکرى دارد. اینکه فکر کنم چند گل میزنیم چندان جوانمردانه و حرفه اى نیست و ما تنها به تفکرات درون زمین و نتیجه گرفتن فکر م

برچسب ها :

موضوعات مرتبط

Top