اعلام برنامه‌های دهه فجر در جوار مقتل شهدای هفتم تیرThe announcement of the Fajr Decades next to the martyr of the May 7th martyrs

روح‌الله علی‌اکبری مدیر روابط عمومی مجموعۀ سرچشمه در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا گفت: موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر(سرچشمه) همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و با هدف آشنایی نسل جوان با آرمان‌های امام راحل(ره) و بازشناسی اهداف انقلاب اسلامی و همچنین آشنایی با چهره‌های تأثیرگذار انقلاب اسلامی، همچون سنوات قبل میزبان دانش‌آموزان در ایام الله دهه فجر خواهد بود.

وی افزود: از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این آتیه‌سازان ایران اسلامی، بازدید رایگان از موزه شهدای ترور، نگارخانه، یادمان شهدای هفتم تیر، اجرای مسابقه، سرود، بهره‌مندی از رستوران بازی‌های فکری و مهارتی، اجرای نمایش و تاتر، نقاشی دیواری با حضور مربیان کودک و نوجوان است.

علی‌اکبری با اشاره به برپایی نمایشگاه کتاب نیز اظهار کرد: در این نمایشگاه بیش از ۱۵۰ عنوان کتاب با موضوع انقلاب اسلامی، دین و معرفت‌شناسی، هنر و کودک و نوجوان  با تخفیف‌های ویژه برای عموم علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی وجود دارد.

گفتنی است موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر(سرچشمه) واقع در میدان بهارستان نرسیده به چهار راه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی‌پور است. 

برچسب ها : ,

موضوعات مرتبط

Top