هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال تعارف قهرمانی تراکتورسازی به پرسپولیس

فته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال

تعارف قهرمانی تراکتورسازی به پرسپولیس تمامی ندارد/ تقسیم امتیازات فولاد و تراکتورسازی در اهواز

شناسه خبر: 1351360 سرویس: ورزشی

تراکتورسازی - فولاد خوزستان

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز با تساوی به اتمام رسید تا فاصله شاگردان قلعه‌نویی با صدر جدول بیشتر شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در آخرین دیدار از هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 16:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که این دیدار به نتیجه تساوی بدون گل انجامید.

در این دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان با ترکیب احسان مرادیان، ساسان انصاری، ایوب والی، عبدالله کرمی، بختیار رحمانی، حمید بوحمدان، اسماعیل شریفات، سینا مریدی، احمد عبدالله‌زاده، بهرام رشید فرخی و یوسف وکیا به مصاف تراکتورسازی رفت. محمدرضا اخباری، هادی محمدی، خالد شفیعی، مهدی‌زاده، سعید آقایی، مهدی کیانی، محمد نوری، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی، کرار جاسم و فرزاد حاتمی نیز 11 بازیکن تراکتورسازان در این دیدار بودند.

با این تساوی تراکتورسازی با 46 امتیاز در فاصله 10امتیازی نسبت به پرسپولیس در جایگاه دوم باقی ماند و فولاد نیز با 30 امتیاز در رتبه دهم است.

رضا کرمانشاهی داور این دیدار به حمید بوحمدان، بختیار رحمانی، سینا مریدی و یوسف وکیا از فولاد خوزستان و  سعید آقایی از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد. مهدی کیانی نیز با دریافت دو کارت زرد در دقیقه 75 از زمین بازی اخراج شد.

 

موضوعات مرتبط

Top