آتش‌گرفتن خودرو ریو در بزرگراه کردستان در منطقه ونک+ تصاویر/ این خبر مربوط به 95/12/21می باشد

آتش‌گرفتن ریو در پارکینگ ساختمان مسکونی

آتش گرفتن خودروی سواری در پارکینگ ساختمان پنج طبقه در بزرگراه کردستان،، منجر به متساعد شدن دود سیاه و خسارت به دو خودروی دیگر شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ در دقایق پایانی شب گذشته آتش‌سوزی خودرو سواری در یک ساختمان مسکونی در بزرگراه کردستان، خیابان 27 به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 49 و گروه امداد و نجات 18 به محل حادثه اعزام شدند.

امیر مسعود اشراق؛ افسر آماده منطقه دو عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودرو سواری در طبقه منفی یک (پارکینگ ساختمان) پنج طبقه مسکونی دچار آتش‌سوزی شده و در زمان رسیدن آتش‌نشانان، شعله‌های آتش در حال سرایت به دو خودرو سواری دیگر در مجاورت آن بود.

وی با اشاره به انتشار شدید دود ناشی از این آتش‌سوزی در فضای پارکینگ خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بی‌درنگ با بستن دستگاه تنفسی درمیان دود سیاه وارد طبقه منفی یک ساختمان شده و با استفاده از لوله‌های آب پرفشار آتش‌نشانی و خاموش‌کننده‌های دستی به مقابله با آتش پرداخته و توانستند با خاموش کردن سریع این آتش‌سوزی از گسترش بیشتر جلوگیری کنند.

این افسر آماده آتش‌نشانی تصریح کرد: دراین حادثه یک دستگاه خودرو سواری خسارت زیادی دید و همچنین به دو خودرو سواری دیگرخساراتی وارد شد.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ در این حادثه به هیچ یک از ساکنان ساختمان مسکونی آسیب جانی نرسید و علت وقوع آتش‌سوزی در دست بررسی اس

 

موضوعات مرتبط

Top