تدین و پاک‌دستی صفات بارز و برجسته اصناف و بازار خلخال + تصاویر

 علی نظری شیخ احمد صبح امروز در بازدید از بازار خلخال هدف عمده خود از دیدار بازاریان در خیابان‌های روشن‌محله، بازار ابوذر غفاری، خیابان مسجد جمعه و خیابان شهید رجایی خلخال گفت: اصناف و بازار خلخال متدین، اخلاق‌مدار و پاک‌دست هستند.

وی دیدار از بازار را موجب دلگرمی بازاریان و دیداری با مردم در سطح شهر خلخال بود که باید حقیقت را گفت که متاسفانه بازار خلخال در حال حاضر رونق چندانی ندارد و این بسته به وضعیت اقتصادی کشور دارد و امیدواریم در چند روز آخر و پایانی سال 1394 رونق به این مجموعه مردمی برگردد.

این مسئول گفت: اتفاقی که در حال حاضر و بعد از نتیجه مذاکرات و انتخابات و حضور شایسته مردم انشاالله شاهد رونق بازار خواهیم بود و قطعا این موضوع امیدوارکننده است.

فرماندار خلخال با سفارش دوباره به بازاریان در خصوص برخورد و اخلاق‌مداری با مسافران و مهمانان نوروزی و گردشگران در ایام نوروز گفت: انصاف و وجدان در خرید و فروش از دیگر صفاتی است که باید بازاریان در این ایام بیشتر به آن توجه داشته باشند هر چند اخلاق‌مداری و مهمان‌نوازی از اخلاق ویژه بازاریان خلخال است.

گشاده‌رویی و راهنمایی مناسب و صحیح از دیگر اخلاق بازار و اصناف خلخال باید باشد که انتظار داریم نمود عینی این قضیه را در بازار خلخال در ایام نوروز بیشتر شاهد باشیم.

وی از شهرداری و دستگاه‌های خدمات‌رسان و تامین‌کننده مواد غذایی برای مردم خواست: بر کیفیت، قیمت و عرضه صحیح اقلام و نیازمندی‌های اساسی مردم نظارت بهتر داشته باشند.

 

 

 

 

وی بر لزوم توجه بیشتر شهرداری در رفع مشکلات معابر و خیابان‌ها و تغییر چهره شهر به یک وضعیت مطلوب و در شان خلخال تاکید کرد.

فرماندار خلخال همچنین با حضور در بازار روشن محله خلخال از حادثه شب گذشته بازار خلخال که منجر به خسارت به یک واحد صنفی پارچه‌فروشی شد بازدید و بر لزوم رعایت اصول ایمنی در بازار و توجه بازاریان تاکید کرد.

این مسئول همچنین با مردم خیابان شهید رجایی خلخال نیز دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اهالی خیابان شهید رجایی خلخال خواستار بازگشایی انتهای خیابان شهید رجایی در خروجی از میدان شهید شباهنگ به طرف راه زاویه سادات هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بازدید فرماندار خلخال از بازار خلخال که دوساعت به طول انجامید مورد استقبال گرم بازاریان و اهالی خیابان‌های کارگر جنوبی ، حوالی مساجد جمعه و جامع، روشن‌محله، خیابان 22 بهمن و خیابان شهید رجایی خلخال قرار گرفت.

 

Top