عکس یادگاری با محرومیت مردم به خانه محرومان نمی‌رویم، آنها را به دیدار خود می‌آوریم+ تصاویر+ معدنچیان

 

واکنش شدید کارگران در روز کارگر و واکنش بازماندگان و کارگران معدن زمستان‌یورت نمونه برخورد مردم با او بوده است. عکس یادگاری با کارگران و دیدارهای کنترل شده راه‌حل پیشنهادی نزدیکان رییس جمهور به او بوده است!


روحانی و پیرمرد فال فروش

سرویس سیاسی فردا؛ شب گذشته روحانی در حاشیه افطاری با مددجویان کمیته امداد با «عمو مرتضی» پیرمرد فال‌فروش و خانواده او دیدار کرد. پیرمردی که یکی از افراد خبرساز انتخابات بود که فال‌هایش را برای پیروزی روحانی رایگان به مردم هدیه داده بود با رئیس جمهوری دیدار کرد.

روحانی و میرزاآقا

به خانه محرومان نمی‌رویم، آنها را به دیدار خود می‌آوریمروحانی پیش از این با میرزا آقا، پیرمرد دستفروشی دیدار کرد که در سخنرانی او در اردبیل اشک در چشمانش حلقه زده بود. او نماد مردم زحمتکشی بود که به روحانی اعتماد کردند و به او رای دادند. شرکت دولتی ایران خودرو در راستای مسئولیت اجتماعی خود (!!) به این پیرمرد یک وانت تندر اهدا کرد! این رفتار بسیار مورد انتقاد قرار گرفت که آیا مسئولیت اجتماعی شرکت ایران خودرو به حامیان روحانی در انتخابات مربوط می‌شود؟ آیا اگر این تصویر از یک حامی آقای رئیسی هم گرفته شده بود، مسئولیت اجتماعی این شرکت را برمی‌انگیخت؟ و آیا پرداخت صدقه به این شیوه نسبتی با کرامت انسانی دارد یا خبر؟

در زمان تبلیغات ریاست جمهوری، جهانگیری معاون اول روحانی در انتقاد از رقبا گفته بود: »از فقر مردم استفاده ناصحیح می‌کنند؛ سرزده نروید خانه فقرا و برای تبلیغات عکس و فیلم بگیرید. عزت مردم را حفظ کنید« اما تاکنون واکنشی درباره عکس گرفتن روحانی با محرومین و نمایش تصاویر آنها در رسانه‌ها منتشر نشده است. شاید به قول یکی از کاربران شبکه‌های اجتماعی منظورشان این بوده است که به فقرا سر نزنید. آنها را به دیدار ما بیاورید!

موضوعات مرتبط

Top