آقای روحانی! دروازه حریف آنطرف است؟؟

اقای روحانی دروازه حریف آنطرف است معمولا دستورات نظامی را محرمانه صادر میکنند واگر شرایط اقتضا کند و لازم باشد مطلبی در پاسخ به تهدیدی علنا بیان شود و یا لازم باشد در خصوص ارایش سیاسی یا نظامی کشوری ویا اقدامات خصمانه ای اعلام موضع علنی صورت گیرد آن مطلب شفاف و روشن خطاب به طرف تهدید کننده متخاصم بیان میشود آن هم با لحنی محکم و با ادبیاتی حماسی .?واکنش آقای روحانی در خصوص حرکات جدید آمریکا و نقض های مکرر برجام و وتحریمای جدید این کشور ونوشتن نامه به وزیر دفاع خودی هیچ تناسب معقولی نداشته و بیشتر شبیه تمرین پنالتی با دروازه بان خودی است .
?اقدامات خصمانه آمریکا پس از آنهمه حسن نیت روحانی در مذاکرات هسته ای، که اقدام علیه دارایی ایران است .علیه افراد و مسوولان ایرانی است .طراحی اقدامات براندازانه است . تحقیر کننده و علیه عزت ایرانی است.پاسخ مقتدرانه مستقیم والبته عملی را طلب میکند .
?چه تناسبی بین این بد عهدی ها و نامه رییس جمهور به وزیر دفاع خودی وجود دارد .شاید آقای رییس جمهور خاطرشان باشد بارها گفته شد تعهدات موشکی ایران در قطعنامه جدید غیر الزام اور است .چه شد ؟ .تازه این اول راه است .تازه 9 تن اورانیوم از کشور خارج شده است .صبر کنید تا رآکتور اراک با بتن پر شود .صبر کنید تا مشتاقانه سانتریفیوژها جمع شوند .صبر کنید تا دستمان از این عوامل خالی شود .صبر کنید تا تهران و نطنز و فردو محل جولان بازرسان و جاسوسان آمریکایی شود . صبر کنید تا احساس پسر خاله شدن آمریکاییها گل کند .آنگاه آمریکاییهای زیاده طلب تا تعیین منوی غذای روحانی پیشروی خواهند کرد .

برچسب ها :

موضوعات مرتبط

Top