جهانگیری: ملت شریف جهان، آگاه باشید : یک عده می خوان سپاه را از ما بگیرند!!!؟اما کور خوندن ما خودمان اینکاره ایم

ثبت نام اسحاق جهانگیری در انتخابات ریاست جمهوری

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه ملت ایران به‌لطف “سپاه پاسداران” در امنیت کامل قرار دارد، گفت: مردم ایران ۸ سال دفاع مقدس را فراموش نمی‌کنند که سپاه پاسداران چه رشادت‌هایی در آن دوران انجام داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از میانه، اسحاق جهانگیری در آئین افتتاح کارخانه تولید آهن اسفنجی واحد فولاد میانه با اشاره به اینکه شهرستان میانه استعداد و ظرفیت توسعه را دارد، اظهار کرد: شهرستان میانه یک شهرستان بزرگ با پتانسیل‌های بالقوه است که در این راستا استاندار آذربایجان شرقی باید نسبت به این شهرستان نگاه ویژه‌ای داشته باشد.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه معضل نبود آب شرب مناسب یکی از مشکلات اساسی شهرستان میانه است، افزود: تلاش می‌کنیم در این راستا اقدامات لازم را انجام دهیم تا مردم بیش از این در مشکل نباشند چرا که یکی از اهداف دولت تدبیر و امید این است که به رفاه مردم توجه ویژه‌ای داشته و آسایش و سلامت مردم را تأمین کند.

وی با انتقاد از سخنان احمقانه ترامپ اذعان کرد: صحبت‌های رئیس جمهور آمریکا از روی عصبانیت بود، وی با این سخنان بی‌اساس خود توانسته از مردم آمریکا رأی بگیرد چرا که همه می‌دانند ترامپ دیوانه‌ای بیش نیست و از او چنین سخنان احمقانه‌ای انتظار می‌رفت.

جهانگیری ملت ایران را ملتی مقاوم در برابر مشکلات عنوان کرد و گفت: ملت ایران در ۳۷ سال بعد از انقلاب بر اساس یک‌سری باورهای عمیق توانسته در مقابل همه مخالفت‌های قدرت‌های بزرگ جهان بایستد و به‌خوبی پیش رفته و پیشرفت کند لذا ملت ایران ثابت کرده‌اند همیشه پشتیبان انقلاب هستند و مقابل تهدیدات دشمنان سر خم نمی‌کنند بلکه بیش از پیش متحدتر می‌شوند.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه خاطرنشان کرد: مردم ایران ۸ سال دفاع مقدس را فراموش نمی‌کنند که سپاه پاسداران چه رشادت‌هایی در آن دوران انجام داد، سپاه در مقابل داعشی ایستاد که آمریکایی‌ها آن را به وجود آوردند و امروز ملت ایران به‌لطف همین سپاه پاسداران است که در امنیت کامل قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه کشور بعد از انقلاب به پیشرفت‌های بزرگی در حوزه صنعت فولاد رسیده است، تصریح کرد: در سال ۵۷ کل تولیدات فولاد کشور زیر یک‌میلیون تن بود ولی امروز به بالای ۳۵میلیون تن رسیده است و در این خصوص برنامه داریم که این ظرفیت را در سال‌های آتی به بالای ۵۰میلیون تن برسانیم.

جهانگیری با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید با اراده ملت روی کار آمد، اظهار کرد: دولت ما روش مذاکره با قدرت‌های جهانی را در پیش گرفته است. ما باید به دنیا نشان دهیم که از طریق گفت‌وگو می‌توانیم مسئله‌های پیچیده بین‌المللی را پیش ببریم و از حقوق ملت ایران دفاع کنیم لذا در مذاکرات اخیر، یک طرف ایران و در یک طرف دیگر ۶ قدرت بزرگ جهان قرار داشتند که ما مقابل آنان از حق ملت ایران و اقتدار کشور دفاع کردیم.

وی تصریح کرد: خیلی‌ها باور نمی‌کردند ولی ما این موضوع را انجام دادیم و برجام را به جایی رساندیم که امروز ترامپ می‌گوید منافع آمریکا در برجام مدنظر قرار نگرفته و برجام برای آمریکا آفت بزرگی است.

انتهای پیام/*

Top