بیانیه شدیداللحن کی روش علیه سرمربی پرسپولیس منتشر شد

سرانجام سرمربی تيم ملی به اعتراضات سرمربی پرسپولیس واكنش نشان داد كه قطعاً آتش اختلاف بين اين دو را شعله‌ورتر خواهد كرد.
کارلوس کی روش بیانیه شدیداللحن کی روش علیه سرمربی پرسپولیس منتشر شد
به این مطلب امتیاز دهید
31.1% 68.9%

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، کارلوس کی روش سرانجام با بیانیه‌ای که بر روی فیس بوک شخصی خود منتشر کرد، به مسائل اخیر در خصوص تیم ملی و عدم حضور ملی‌پوشان در تمرينات پرسپولیس که اعتراض برانکو ایوانکوویچ را در پی داشته، واکنش نشان داد.

کی روش در بیانیه خود چنين نوشته است:

«طبیعت انسانی بالاتر از فرهنگ، مذهب و یا رنگ پوست است. مهم نیست که شما سفید، سیاه، سرخ یا زرد پوست باشید. شما اگر با عقاب ها نشست و برخواست کنید پرواز را یاد خواهید گرفت، اگر با گرگ ها بنشینید زوزه خواهید کرد و اگر با مارها وقت بگذرانید کاری جز خزیدن و سم تف کردن نخواهید کرد و متاسفانه من می توانم این بازی های شما را پیش بینی کنم.

مثل همیشه من تلاش کردم تا بهترین کارم را انجام دهم و صادقانه برنامه های مورد نیاز تیم ملی را پیاده کنم، نه برای تیم ملی کارلوس کی روش بلکه برای تیم ملی ایران.

تیم ملی باید در اولویت باشد و همه چیز در راستای منافع تیم ملی باشد، اما متاسفانه یک بار دیگر این طور نشد و از آنجایی که یک بار دیگر عده‌ای به این موضوع اهمیت نمی‌دهند من می‌خواهم به این عده بگویم که شما می‌توانستید احترام مرا داشته باشید اما از حالا به بعد فقط بی تفاوتی مرا خواهید داشت.

Top