معاون ستاد کل نیروهای مسلح: دشمن با ترفندهای مختلف به دنبال ضربه زدن و نفوذ است

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انقلاب اسلامی به برکت مجاهدت‌های امام(ره)، مقام معظم رهبری، روحانیت و شهدا توانسته انسان‌های تشنه حقیقت را با خود همراه کند و دشمن با ترفندهای مختلف به دنبال ضربه زدن و نفوذ است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، سرلشگر پاسدار مصطفی ایزدی شامگاه شنبه در نخستین یادواره فرماندهان و 432 شهید غرب و شمال‌غرب استان زنجان با تسلیت شهادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت یاد شهدا اظهار داشت: بزرگداشت شهیدان بزرگداشت ارزش‌های متعالی است که آنان در راهش خونشان را نثار کردند.

وی با بیان اینکه حضرت فاطمه(س) در راه ولایت و اعتلای حق مجاهدت کردند ابراز کرد: ایشان نماد دفاع از ولایت بودند و عاقبت جان پاکشان را در این راه نثار کرده و طوری عمل کردند این حرکت در طول قرن‌ها تداوم داشته باشد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه اسلام ناب محمدی(ص) به دنبال قرار گرفتن انسان در طریق فلاح است تصریح کرد: در زندگی 250 ساله ائمه اطهار(ع) این مسیر را مشاهده می‌کنیم که رنج‌ها و مصیبت‌هایی را برای اعتلای کلمه “لا إله إلا الله و محمد رسول الله” متحمل می‌شوند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تداوم حرکت پیامبر(ص) در فرو ریختن کاخ جباران است عنوان کرد: انقلاب تدوام ارزش‌ها است و انصار آن در صحنه‌های مختلف برای پیشبرد اهداف ولایت جانفشانی کردند.

ایزدی با گرامیداشت یاد شهیدانی که در کردستان به فیض شهادت نایل شده‌اند گفت: مسیری که رزمندگان ما طی کردند همان مسیری است شهدای کربلای معلی طی کرده بودند.

وی با بیان اینکه راه انقلاب راه عبادت و معنویت است خاطرنشان کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری اجر جهاد شهادت بوده و این مسیری است که شهدای ما طی کردند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه شهدا به وظیفه خود عمل کرده و راه فلاح و رستگاری را طی کردند افزود: به خاطر همین امروز می‌بینیم که ندای جمهوری اسلامی ایران به گوش آزادی‌خواهان عالم رسیده است.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به برکت مجاهدت‌های امام(ره)، مقام معظم رهبری، روحانیت و شهداء توانسته است انسان‌های تشنه حقیقت را با خود همراه کند، روزی در تهران با منافقین مشکل داشت ولی امروز این ترکیب مقدس امنیت را به منطقه به ارمغان آورده است.

ایزدی با بیان اینکه در دفاع مقدس صحنه‌هایی را می‌بینیم که یادآور مجاهدت‌های صدر اسلام است اظهار داشت: این مسیر با ایثار و تلاش پیش رفته و توانسته مشکلات را یکی پس از دیگری حل کند.

وی با بیان اینکه ما پیروزهای زیادی داشتیم ابراز کرد: اگر در فلسطین، لبنان و سوریه این حرکت ایجاد شده به برکت مجاهدت‌های رزمندگان اسلام و خون‌های پاک آنها است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه شهدا هر یک آمدند و خط پیروزی را به پیش بردند تصریح کرد: ما به پیش رفتیم ولی دشمن نیز در تلاش است و ترفندهای مختلفی را استفاده می‌کند.

وی با بیان اینکه عقبه داعش استکبار جهانی است گفت: دشمن امروز مانند دوران تاریخی گذشته با استفاده از عواملی که شستشوی مغزی شده‌اند جنگ نیابتی را به راه انداخته است.

ایزدی با بیان اینکه دشمن در داخل کشور نیز به دنبال به راه‌انداختن جنگ نیابتی داخلی است اظهار داشت: انقلاب اسلامی در حال مبارزه با دشمنان خون خوار خود است.

وی با تاکید بر اینکه دشمن امروز در عرصه‌های مختلف مدیریتی، ساختاری و غیره به دنبال نفوذ است خاطرنشان کرد: همان طور که انقلاب اسلامی به پیش رفته پیچیدگی‌های نبرد نیز بیشتر شده است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه جایگاه و مکان هر شخص امتحان و مسئولیت اوست تاکید کرد: مسیری که امام راحل مشخص و مقام معظم رهبری نیز آن را با تدبیر تداوم می‌دهند به پیش برده و راه سعادت را به بشریت هدیه بدهیم.

موضوعات مرتبط

Top