سر گرمی های کودکان/آشنایی با شن و ماسه جادویی برای بازیهای کودکانه/بازی های فکری و خلاقانه برای کودکان

شن بازی بهداشتی کودکان

بازی با خاک و شن یکی از بازی های بسیار دوست داشتنی و لذت بخش برای کودکان است که از لحاظ روانشناسی نیز مفید بودن این نوع بازی ها برای کودکان به اثبات رسیده است و می تواند قدرت دست و تخیل کودک شما را افزایش دهد. اما آن چه مانع والدین برای فراهم کردن این نوع بازی برای کودکان می شود، کثیف شدن محیط خانه و آلودگی های مضر موجود در خاک برای کودکان است.

شن بازی

شن بازی جادویی همه این مسایل را حل نموده است.

شن بازی اسکوییشی سند squishy sand یک بازی فکری و خلاقانه است که برای کودکان جهت رشد فکری و افزایش خلاقیت درونی بسیار مناسب می باشد. بهداشتی بودن، حالت پذیری کامل، نرم بودن، چسبندگی بالا و عدم ریزش در منزل، خشک نشدن تمامی خصوصیات لازم برای یک شن بازی اورجینال و مرغوب می باشد.
درون جعبه هر شن بازی اسکویییشی سند ، یک بسته حدوداً ۵۰۰ گرمی شن بازی به رنگ ماسه واقعی به همراه لوازم جانبی کامل شامل : ۲ عدد بیل و چنگک ، ۴ عدد قالب به شکل های گل، پروانه، دلفین و قارچ ، ۵ عدد قالب قلعه سازی با ابعاد مختلف می باشد که در رنگ های شاد و جذاب ساخته شده اند.
قالب ها کمک می کنند تا بچه ها با علاقه بیشتری با شن کار کرده و بناهای گوناگونی را خلق کنند. علاوه بر جنبه سرگرمی شن بازی اسکوییشی سند دارای فاید روانی بر روی کودکان نیز می باشد که در رشد ذهنی، فکری و خلاقیت درونی و استعداد های آن ها بسیار موثر و مفید می باشد تا جاییکه توسط روانشناسان نیز توصیه شده است.

شن جادویی

برجسته ترین ویژگی این محصول جادویی حالت چسبندگی آن است که منجر به تمیز ماندن محیط منزل می شود. شن ماسه ای اسکوییشی سند به هیچ عنوان در منزل نمی ریزد و خانه شمارا کثیف نمی کند. به دست کودک شما نمی چسبد و امکان خورده شدن ناخواسته آن بسیار بسیار کم است. این محصول یک جایگزین بسیار بهداشتی و مناسب برای کسب تجربه بازی با شن و خاک برای کودکان است در حالی که هیچ کثیف کاری و آلودگی نخواهد داشت.
می توانید برای سهولت بچه ها از میزهای بادی برای بازی با شن جادویی استفاده کنید، میز بادی یه وسیله بسیار پرکاربرد برای شن بازی است که شما می توانید شن و قالب و بیلچه رو بریزید داخل میز تا شن ها روی فرش و زمین ریخته نشوند.
این روزها اسم شن جادویی هپی سند رو خیلی می شنوید. در واقع مارک هاشون فقط فرق می کنه ولی از نظر کیفیت و اقلام همراه فرقی باهم ندارن. چون بعضی شن ها هستن که به سرعت خشک می شند و خاصیت خودشون رو از دست می دن.
یکی از نیازهای مهم و قطعی کودک، بازی کردن، به ویژه بازی کردن با خاک و ماسه می باشد که تمامی روانشناسان و درمانگرها بازی با خاک و ماسه را توصیه می کنند، اما مشکل اساسی کار با ماسه در منازل و مراکز آموزشی،آلودگی، کثیف شدن و پخش شدن آن در محیط است پس محققان و روانشناسان کودک در صدد یافتن محصولی با عنوان “شن جادویی اسکوییشی سند” بر آمدند که از نظر شکل ظاهری همانند شن و ماسه است. با این تفاوت که خوردن و لمس کردن آن بی ضرر بوده و بازی با آن جذاب و حیرت انگیز است.

شن بازی اسکوییشی سند

در میان بازی های کودکان هیچ چیزی به اندازه شن بازی برای کوکان سرگرم کننده و لذت بخش نیست.شن بازی یکی از نیازهای اساسی کودک است. کودکان همین که به خاک و شن میرسند آنقدر به وجد می آیند که شروع به فعالیت می نمایند . شن جادویی Squishy Sand وسیله ای سرگرم کننده و خلاقانه برای کودکتان می باشد . به وسیله ی شن جادویی Squishy Sand می توانید اشکال مختلفی را بسازید و کاملا نرم هستند. شن های جادویی باعث می شوند قدرت تخیل کودک افزایش یابد.
یکی از نیازهای مهم و قطعی کودک، بازی کردن، به ویژه بازی کردن با خاک و ماسه وخمیر می باشد. تمامی روانشناسان و درمانگرها بازی با خاک و ماسه را توصیه می کنند، اما مشکل اساسی کار با ماسه در منازل و مراکز آموزشی،آلودگی، کثیف شدن و پخش شدن آن در محیط است پس محققان و روانشناسان کودک در صدد یافتن محصولی با عنوان “شن جادویی اسکوییشی سند” بر آمدند که از نظر شکل ظاهری همانند شن و ماسه است.
ویژگی هاشن جادویی اسکویشی سند مینیون:
بهترین روش برای برون ریزی مشکلات درونی و درمان و وسواس های فکری است.
شن اسکویشی سند قدرت عضلات مچ دست کودک دلبندتان را افزایش می دهد.
شن اسکوییشی سند باگرمای آفتاب نرم و باسرمای دما سفت می شود.
شن اسکوییشی سند قدرت ریسک پذیری و شهامت را بالا می برد.
شن مینیون مدل اسکویشی سند قدرت تخیل را افزایش می دهد.
این محصول بر عکس خمیر بازی خشک نمی شود.
هماهنگی دست و ذهن را تقویت می کند.

اسکوییشی سند

با داشتن شن جادویی اسکوییشی سند squishy sand نگران این موضوع نباشید که از نظر شکل ظاهری همانند شن و ماسه است با این تفاوت که لمس کردن آن بی ضرر بوده و بازی با آن جذاب و حیرت انگیز است. اسباب بازی شن جادویی اسکوییشی سند squishy sand از نظر شکل ظاهری همانند شن و ماسه معمولی است اما وقتی آنرا لمس میکنید پی به تفاوت آن خواهید برد.
بافت شن جادویی همانند خمیر بازی است اما تمامی خصوصیات شن و ماسه را دارا میباشد و تفاوت اصلی آن با خمیرهای بازی عدم سفت شدن آن در استفاده طولانی مدت و بافت خمیری منسجم و در عین حال ماسه مانند آن است و این همان خاصیت شن جادویی اسکوییشی سند میباشد.
نام محصول : شن جادوئی
مناسب گروه سنی ۳ سال به بالا
دارای قالب های پلاستیکی در اشکال مختلف
ساخته شده از مواد طبیعی
دارای بیل و چنگک
وزن هر بسته شن جادویی حدود ۵۰۰ گرم
عدم سفت شدن پس از گذشت زمان
افزایش مهارت دست ورزی
ایجاد هماهنگی ذهن و دست
افزایش قدرت تخیل و خلاقیت
تقویت قدرت ریسک پذیری و شهامت

شن بازی جادویی

– همانند خمیر بازی است اما تمام خصوصیات شن و ماسه را دارا می باشد
– استفاده از الیاف نرم ضد حساسیت
– بدون هیچ گونه ضرر و یا خطری برای پوست ظریف و حساس کودکان
– دارای رنگ های متنوع
– هماهنگی دست و ذهن را تقویت می کند/قدرت تخیل را افزایش می دهد

– کاملا نرم میاشد و  با آن می توان اشکال مختلف را ساخت

موضوعات مرتبط

Top