پلیس تهران اعلام کرد حضور ۲۳۰ دختر و پسر در پارتی مختلط شب یلدا Tehran police announced the presence of 230 girls and boys in a mixed party Yalda Night

موسیقی مبتذل پارتی های شبانه

پلیس پایتخت از دستگیری ۲۳۰ دختر و پسر در پارتی مخلتط شب یلدا در دو منطقه شمال شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پلیس پایتخت از دستگیری تعداد زیادی دختر و پسر جوان در دو پارتی شبانه خبر داد.

 بر اساس این گزارش، ماموران پلیس تهران بزرگ ۲۳۰ دختر و پسر جوان را در دو پارتی مختلط شبانه در منطقه لواسان و فرمانیه دستگیر کردند. این در حالی است که به گفته پلیس دعوت در این دو پارتی از طریق اینستاگرام زنده انجام شده بود.

سرهنگ ذوالفقار برفر – رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در شب گذشته در دو عملیات جداگانه ماموران این پلیس این نفرات را دستگیر کردند که در یکی از این عملیات‌ها در باغی در لواسان تعداد ۱۴۰ نفر دستگیر شدند که به صورت مختلط در حال پایکوبی و مصرف مشروبات الکلی بودند و محل مذکور پلمپ شد.

وی ادامه داد: در منزلی در فرمانیه نیز با هماهنگی‌های قضایی ماموران وارد منزل شدند که تعداد ۹۰ نفر دستگیر شدند.

برفر اضافه کرد: این در حالی بود که نفرات حاضر در این پارتی با به اشتراک گذاشتن تصاویر خود به صورت زنده در اینستاگرام دیگران را به شرکت در محل دعوت می‌کردند.

به گفته رئیس پلیس امنیت اخلاقی پایتخت، خواننده‌های این دو پارتی دستگیر و به همراه ابزار خود به پلیس امنیت اخلاقی منتقل شدند و مقادیری مشروبات الکلی و مواد روان گردان نیز در این دو محل کشف شد.

وی در پایان گفت: به خانواده‌ها توصیه می‌شود مراقب فرزندان خود باشند و عواقب شرعی و قانونی حضور در این مکان ها را به آن‌ها گوشزد کنند چرا که این موارد زمینه ساز انحرافات بسیار و ارتکاب جرائم مختلف می‌شود.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

Top