از بچگی استقلالی بودم و خواهم بود/تکذیب می کنم که پرسپولیسی هستم!

مدافع تیم استقلال گفت: من از بچگی استقلالی بودم و همچنان استقلالی خواهم بود.
کنعانی زادگان از بچگی استقلالی بودم و خواهم بود/تکذیب می کنم که پرسپولیسی هستم!
به این مطلب امتیاز دهید
45.8% 54.2%

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمد حسین کنعانی زادگان درحاشیه حضورش در تمرین استقلال درباره اینکه گفته می شود پرسپولیسی است اظهار داشت:من تکذیب می کنم که پرسپولیسی هستم. فوتبال خود را از استقلال ماهشهر شروع کردم.وی افزود: من 2 فصل را در پایه های پرسپولیس سپری کردم و پس از آن راهی پرتغال شدم. پس از آن راهی ملوان شدم و در همان ایام هم به تیم ملی رسیدم.

وی در ارتباط با تغییراتی که در ایسنتاگرام خود داد گفت: الان فوتوشاپ باعث می شود خیلی تغییرات ایجاد شود. اصلا این طور نبوده که رنگ قلب ها را در ایسنتاگرام تغییر دهم.

بازیکن جدید استقلال درباره این که در این ایام دیگر خبری از عرق و تعصب در بین بازیکنان نیست اذعان داشت: من از بچگی استقلالی بودم و همچنان استقلالی خواهم بود. من دو فصل و نیم با پرسپولیس قرارداد داشتم و فکر می کردم هنوز یک نیم فصل مانده است. ابتدا به سازمان لیگ رفتم و بعد به باشگاه رفتم. متوجه شده بودم که قراردادی ندارم و به همین خاطر گفتم فکرهایم را می کنم. اصلا بحث پول نبود و فقط بحث رضایتنامه مطرح شد.

وی درباره کاپیتانی پرسپولیس و اینکه ظاهرا گفته بود به شرط کاپیتانی در این تیم می ماند گفت:آدم خنده اش می گیرد از این حرفها. من به باشگاه رفتم و فقط بحث رضایتنامه بود. من گفتم که دیگر قراردادی ندارم

کنعانی زادگان درباره تهدید از طرف باشگاه پرسپولیس به شکایت اظهار داشت: به هر حال تهدید به شکایت و این گونه مسایل بود اما من تمام تمرکز خود را به بازی در استقلال معطوف کرده ام.

Top