استخدام کارمند فلج مغزی توسط روس‌ها برای رویارویی با ایران + عکس

دیمیتری

فدراسیون فوتبال روسیه در آستانه بازی دوستانه تیم ملی این کشور برابر ایران دست به اقدام ابتکاری زد که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال روسیه اعلام کرد که به دیمیتری کورچاگین، هوادار ۲۰ ساله فوتبال در شهر کازان پیشنهاد داده است تا کارمند این نهاد شود. این طرفدار تیم فوتبال روبین‌کازان که سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی در آن بازی می‌کند دچار نوعی فلج مغزی (عضله) است و با پیشنهاد فدراسیون فوتبال روسیه می‌تواند مطالبی برای سایت رسمی هواداران تیم ملی این کشور تهیه کند.

فدراسیون فوتبال روسیه پیشنهاد رسمی خود را در تمرین امروز (دوشنبه) تیم ملی این کشور در ورزشگاه شهر کازان پیش از رویارویی با ایران به دیمیتری کورچاگین ارائه کرد. وی نیز پس از دریافت این پیشنهاد در جمع خبرنگاران گفت: نمی‌شود چنین پیشنهادی را رد کرد.

کورچاگین سال‌هاست که بازی‌های خانگی یاران سردار آزمون را در ورزشگاه کازان از نزدیک تماشا می‌کند. او در خلال جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه نامه‌ای خطاب به تیم ملی فوتبال کشورش نوشت و اعلام کرد که رؤیایش مدیریت فوتبال است. ملی‌پوشان روسیه نیز پیش از بازی با مکزیک کورچاگین را به تمرین دعوت و توپ امضا شده‌ای به او اهدا کردند.

بنا بر اعلام رسانه‌های روسی دیمیتری کورچاگین از بازی فردا (سه‌شنبه) میان تیم‌های ملی روسیه و ایران در ورزشگاه کازان کار خود را به صورت رسمی آغاز می‌کند.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

Top