آیین اختتامیه جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان ـ اصفهان/ وزیر ارشاد بدون سخنرانی اختتامیه جشنواره فیلم کودک را ترک کرد/ واکنش خطیبی به ترک سالن وزیر

آیین اختتامیه جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان ـ اصفهان/

وزیر ارشاد بدون سخنرانی اختتامیه جشنواره فیلم کودک را ترک کرد/ واکنش خطیبی به ترک سالن وزیر

شناسه خبر: ۱۴۵۷۵۷۶ سرویس: استانها

اختتامیه جشنواره کودک

در شرایطی که حاضران اختتامیه جشنواره فیلم کودک و نوجوان شهر اصفهان منتظر سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بودند، وی بدون سخنرانی اختتامیه جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان را ترک کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از مسئولان استانی و شهری، هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه اصفهان در تالار کوثر این شهر در حال برگزاری است.

در شرایطی که سیدرضا صالحی‌امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که برای حضور در آیین اختتامیه جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان امروز به اصفهان سفر کرد، پیش از پایان مراسم، سالن کوثر اصفهان را ترک کرد و ترجیح داد در این مراسم سخنرانی نداشته باشد.

اشکان خطیبی مجری برنامه در واکنش به ترک سالن از سوی وزیر ارشاد به مزاح گفت: «چقدر وزیر خوبی داریم که حتی یه کلمه هم حرف نمی‌زنه!»

وی همچنین ابتدا، دلیل ترک سالن از سوی وزیر ارشاد را شرکت در مراسم دیگری عنوان کرد اما بعد از لحظاتی، گفته‌های خود را اصلاح کرده و گفت: وزیر از پرواز جا می‌ماند اگر بیشتر پیش ما می‌ماند.

انتهای پیام/

Top