جامعه وعاظ انقلابی با خانواده شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون دیدار کردند+ تصاویر

 

جامعه وعاظ انقلابی با خانواده شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون دیدار کردند+ تصاویر

شناسه خبر: ۱۴۸۴۶۵۳ سرویس: فرهنگی

دیدار جامعه وعاظ انقلابی با خانواده شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون

جامعه وعاظ انقلابی کشور به دیدار خانواده شهدای مدافع حرم رفتند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، جامعه وعاظ انقلابی کشور در ادامه فعالیت‌های خود به دیدار خانواده شهدای مدافع حرم لشگر فاطمیون ساکن در مناطق جنوبی تهران رفتند.

طبق گفته حجت‌الاسلام «سیدامیر عبدالملکی» یکی از اعضای جامعه وعاظ انقلابی کشور این منطقه نیازهای مبرمی در زمینه‌های پزشکی، معماری و ساختمان‌سازی، تأسیسات و بازسازی و امور فرهنگی و تبلیغی و حمل و نقل دارد.

این تشکل قرار است بر مبنای فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر آتش به اختیار، فعالیت‌های خود را در قالب اردوی جهادی در مناطقی از اراک، قعلعه گنج کرمان و خرمشهر، برخی مناطق حومه تهران ادامه دهند تا با بررسی وضعیت، مشخص شدن کاستی‌ها و مشکلات آنان، درصدد کمک به آنها بر آیند.

به گزارش تسنیم، «ایفای نقش حوزۀ انقلابی در عرصۀ تبلیغ دینی از طریق شبکۀ وعاظ انقلابی و عموم مردم، رصد و تحلیل آسیب‌ها، تهدیدها و فرصت‌های پیش‌روی انقلاب اسلامی جهت مقابله با شبهات و انحرافات، ارائۀ الگوی موفق و شاخصه‌های خطابۀ انقلابی، تلاش در جهت تربیت و آموزش کادر فعال در عرصۀ شبکۀ وعاظ انقلابی، شناسایی و ارتباط با وعاظ محترم و نهادهای مذهبی فعال در حوزۀ گفتمان انقلاب اسلامی جهت انسجام‌بخشی و تشکیل جبهۀ فرهنگی مردمی از میان وعاظ انقلابی که تا کنون ۱۵۰  نفر شناسایی و عضو شده‌اند»، از جمله اهداف برگزاری این نشست‌هاست.

انتهای پیام

موضوعات مرتبط

Top