گزارش خبرنگار تسنیم از مرکز هسته‌ای و موشکی تورقوزآباد!/ پاسخ‌‌های جالب مردم به نتانیاهو . تسنیم در گزارشی به بررسی ادعای نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره تاسیسات هسته‌ای ایران در تورقوزآباد پرداخته است؛ مردم نظرات جالبی درباره ادعای نتانیاهو دادند.Report of Tasnim from the Torchozabad Center for Nuclear and Missile Missiles! / Interesting People Answers to Netanyahu + FilmTessenim’s correspondent in a report examines the Zionist regime’s claim to Iran’s nuclear facilities in Toroghuzabad; people made interesting comments about Netanyahu’s claim.

گزارش خبرنگار تسنیم از مرکز هسته‌ای و موشکی تورقوزآباد!/ پاسخ‌‌های جالب مردم به نتانیاهو + فیلم

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز پنج‌شنبه در مجمع عمومی سازمان ملل اقدام ضدایرانی و جدید خود با نمایش تصاویری مدعی شد که تل‌آویو انبار تازه‌ای از تجهیزات هسته‌ای در ایران را در منطقه تورقوزآباد ( حوالی تهران) شناسایی کرده است.

بیشتر بخوانید:

تمسخر گسترده ادعای اخیر نتانیاهو درباره ایران در شبکه‌های اجتماعی +تصاویر

نتانیاهو در این سخنرانی با تکرار ادعای سرقت اسناد هسته‌ای از ایران، با نشان دادن تصاویری از یک ساختمان در «تورقوز آباد»، مدعی شد که ایران در نزدیکی تهران تجهیزات هسته‌ای دارد که آن را به آژانس گزارش نکرده است. گرچه در همان ابتدا حتی برخی افراد و شخصیت‌های مطرح ضدانقلاب چنین ادعای را مضحک خواندند اما برای بررسی بیشتر این ادعا، مهدی مشکینی خبرنگار تسنیم به همان محل و ساختمان مورد ادعای نتانیاهو رفته و با مردم آن منطقه به گفتگو پرداخته است؛ مردمی که در پاسخ به ادعاهای نتانیاهو، پاسخ‌ها طنزگونه داده و می‌گفتند اقدام نتانیاهو موجب مشهور شدن روستای تورقوزآباد شده است؛ یکی از اعضای تورقوزآباد می‌گفت، یک قطعه زمین در کنار کارخانه موردنظر نتانیاهو برای فروش گذاشته و اعلام کرده که به دلیل بین‌المللی بودن موقعیت، قیمت زمین را چندین برابر کرده است.

در ادامه گزارش خبرنگار تسنیم از تورقوزآباد را ببینید:

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

Top