فرماندار خلخال: تکمیل خوابگاه ورزشی خلخال نیازمند ۳ میلیارد ریال اعتبار است

فرماندار شهرستان خلخال از ساخت نخستین خوابگاه ورزشی در این شهرستان خبر داد و گفت: ‌تکمیل این پروژه در خلخال نیازمند ۳ میلیارد ریال اعتبار است.

فرماندار شهرستان خلخال از ساخت نخستین خوابگاه ورزشی در این شهرستان خبر داد و گفت: ‌تکمیل این پروژه در خلخال نیازمند ۳ میلیارد ریال اعتبار است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خلخال، علی نظری شیخ احمد عصر امروز در بازدید از روند اجرایی پروژه خوابگاه ورزشی شهر خلخال اظهار داشت: این پروژه به زودی در شهرستان خلخال مورد بهره‌برداری قرار گرفته و برای استفاده ورزشکاران در شهرستان واگذار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مجموعه نخسیتن خوابگاه ورزشی در خلخال به شمار می‌رود، افزود: این خوابگاه در مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی با ظرفیت 100 نفر و در زیربنایی به مساحت 550 مترمربع در 2 طبقه احداث می‌شود که در حال حاضر پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته و به زودی ورزشکاران از این مکان ورزشی استفاده خواهند کرد.

نظری با بیان اینکه تکمیل این پروژه در شهرستان نیازمند 3 میلیارد ریال اعتبار است، گفت: برای اجرای پروژه تاکنون بیش از یک میلیارد ریال هزینه شده و پروژه در مرحله اسکلت‌بندی فیزیکی بوده و مراحل اجرایی خود را سپری می‌کند که با جذب اعتبارات مورد نیاز می‌توانیم شاهد تکمیل این پروژه در شهرستان باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خلخال نیز در این بازدید بیان کرد: شهرستان خلخال شرایط آب و هوایی و جوی مناسبی به ویژه در فصول بهار و تابستان برای برگزاری تمرینات ورزشی تیم‌های مختلف دارد که باید شرایط لازم برای بهره‌برداری از این ظرفیت‌ها فراهم شود.

سیدناصرمیرمرسلی تصریح کرد: تکمیل و بهره‌برداری از پروژه خوابگاه ورزشی شهرستان خلخال از مهمترین نیازمندی‌ها برای جذب تیم‌های مختلف ورزشی کشور در راستای برگزاری تمرینات در این شهرستان بوده که امیدواریم با افتتاح این خوابگاه شاهد حضور تیم‌های مختلف در شهرستان و برگزاری مسابقات استانی و ملی در خلخال باشیم چرا که این امر به توسعه ورزش شهرستان کمک خواهد کرد.

 

Top