با تیم جوانی که داریم باید بدون اما و اگر به جام جهانی برویم اسلامیان: قرعه خوبی داریم اما مشکل اصلی برآورده کردن خواسته‌های کی‌روش است/ دولت کمک کند

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال معتقد است که قرعه خوبی نصیب تیم ملی کشورمان شده است و در این شرایط باید خواسته‌های کی‌روش را برآورده کرد.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال معتقد است که قرعه خوبی نصیب تیم ملی کشورمان شده است و در این شرایط باید خواسته‌های کی‌روش را برآورده کرد.

محمود اسلامیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه و همگروهی ایران با کره‌جنوبی، ازبکستان، چین، قطر و سوریه عنوان کرد: قرعه بسیار خوبی نصیب ایران شد، اما مسئله اصلی این است که تدارک خوبی برای تیم ملی ببینیم. مشکلی با این گروه نداریم و مشکل اصلی ما برآورده کردن خواسته کی‌روش است که برای موفقیت باید این کار را انجام دهیم.

وی افزود: 11 خواسته کی‌روش از فدراسیون فوتبال معقول است و باید زودتر انجام شود. باید زودتر این خواسته‌ها را برآورده کنیم و دولت باید کمک کند، چون فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش‌وجوانان پولی ندارند که با این پتانسیل به تیم ملی کمک کنند.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: با پتانسیلی که بچه‌های ما دارند، باید کمک کنیم تا با قدرت به جام جهانی صعود کنیم. البته هر پنج حریف ما قوی هستند و با قدرت بالا آمده‌اند، اما به اعتقادم قرعه ایران می‌توانست سنگین‌تر باشد. کره‌جنوبی تیمی قدرتمند است، با این حال من معتقدم از ژاپن حریف راحت‌تری است. ازبکستان هم تیم خوبی دارد، اما بازهم بهتر از این است که با عربستان روبه‌رو شویم.

اسلامیان گفت: باید تمام توان‌مان را بگذاریم تا خودمان را برای دیدار با این‌تیم‌ها آماده کنیم و با تیم ملی جوانی که داریم بدون اما و اگر به جام جهانی برویم.

انتهای پیام/

Top