هر ۱۲ تیم لیگ جهانی والیبال شانس صعود دارند تیم ملی فرانسه جواز حضور در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ برزیل را به کسب کرد.

تیم ملی فرانسه جواز حضور در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ برزیل را به کسب کرد.


خبرگزاری تسنیم: تیم ملی والیبال فرانسه در پایان هفته دوم لیگ جهانی ۲۰۱۷ به عنوان تنها تیم بدون شکست با ۶ پیروزی متوالی، حضور خود را در مرحله نهایی و جمع ۶ تیم برتر که در شهر «کوریتیبا» برزیل برگزار می شود را قطعی کرد. در حال حاضر، تیم‌های صربستان، برزیل، بلژیک، لهستان و بلغارستان در رده‌های بعدی قرار دارند. نکته قابل توجه در مورد ۱۲ تیم برتر حاضر در سطح یک لیگ جهانی این است که همه آنها حتی ایتالیا و آرژانتین که با ۴ امتیاز در انتهای جدول هستند نیز شانس حضور در مرحله نهایی را دارند.
 
در سطح دوم لیگ جهانی، تیم ملی اسلوونی با ۱۵ امتیاز در صدر است و هلندی‌ها به ۱۲ امتیاز، دوم هستند. از ۱۲ تیم حاضر در این گروه، ۴ تیم به نیمه نهایی صعود می‌کنند و تیم قهرمان جواز حضور در سطح یک را به دست خواهد آورد. مرحله نهایی این گروه در اتریش برگزار می‌شود.
 
مکزیک میزبان مرحله نهایی مسابقات سطح ۳ لیگ جهانی است. آلمان، اسپانیا و استونی نیز ۳ تیم دیگر حاضر در مرحله فینال این سطح هستند.
 
تیم ملی ایران در هفته سوم لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ در روزهای پنجشنبه، شنبه و یکشنبه در لهستان به ترتیب به مصاف آمریکا، لهستان و روسیه می‌رود.

موضوعات مرتبط

Top