عبدالله دوم برای جنگ با داعش اعلام آمادگی کرد /مشابهات شاه اردن با سفیانی/متن خبر و تحلیل محققین مهدویت قابل تامل است

بسیاری از محققین مهدویت با ذکر احتمال پادشاه اردن را مشابه روایاتی میدانند که در باره سفیانی ذکر شده.پادشاه اردن در دیدار با (جو بایدن) معاون باراک اوباما آمادگی کشورش برای مبارزه با تروریست های داعش اعلام کرد.وی ضمن اعلام آمادگی کشورش نسبت به شرکت در جنگ علیه داعش عراق در جلسه با بایدن درباره راهکارهای مبارزه با تروریست ها بحث کرد.عبدالله دوم گفت: برای جنگ با تروریست های داعش حمایت از دولت عراق ضروری به نظر می رسد و در این مسیر اردن آمادگی کامل خود را برای پشتیبانی از دولت عراق اعلام می کند.

خلاصه ای از متن خبر و تحلیل محققان مهدویت

در متن این خبر آمده است : عبدالله دوم پادشاه اردن در دیدار با جو بایدن معاون اول باراک اوباما از کمک این کشور برای مبارزه با تروریست های داعش در عراق خبر داد. وی ضمن اعلام آمادگی کشورش نسبت به شرکت در جنگ علیه داعش عراق در جلسه با بایدن درباره راهکارهای مبارزه با تروریست ها بحث کرد.
✔️ به درخواست مخاطبان صریحا اشاراتی عرض میکنیم :

? خروج سفیانی از وادی یابس خواهد بود ، جایی در مرز اردن و سوریه. بسیاری از محققین مهدویت (با ذکر احتمال و نه قطعیت) پادشاه اردن را مشابه با روایاتی میدانند که درباره سفیانی ذکر شده است که شرح آن بسیار مفصل است و صرفا جهت آگاهی علاقه مندان و منتظران برخی مشابهات را فهرست وار عرض میکنیم.

♻️ در روایت‌های متعددی از ائمه اطهار(ع) یکی از نشانه‌های حتمی ظهور امام مهدی (عج)، خروج سفیانی ذکر شده است. وی از تبار ابوسفیان می‌باشد و دارای صورتی سرخ، پوستی سفید و چشمانی زاغ می‌باشد. او از شهرهای روم (شاید مراد اروپای فعلی باشد) بپا می‌خیزد و بر گردن صلیب دارد! پادشاه اردن بسیار مشابه با توصیفات ظاهری است که برای سفیانی نقل کرده اند و مادر او یک زن انگلیسی و مسیحی است! در روایات دیگر میفرماید که پرچم سفیانی به رنگ قرمز است و او پرچم های سیاه را به سرخ تبدیل می کند! در حالیکه همین امسال عبدالله دوم پرچم ارتش اردن را به پرچم سرخ رنگی تغییر داد و حساسیت رصدکنندگان علائم ظهور را دوچندان کرده است.
? در روایات ذکر شده است که سفیانی در ابتدا ظاهر سازی میکند و با فریب افکار عمومی خیل عظیمی از فریب خوردگان عالم را با خود همراه میکند و سپاه بزرگی تشکیل میدهد. اینکه عبدالله دوم پس از سفر به آمریکا سخن از مبارزه با تروریست میزند میتواند در همین راستا و برای مقدس نمایی برای وی باشد ، چیزی که در داخل اردن بسیار رایج است و روحانیون درباری پادشاه اردن را مهدی موعود نیز میخوانند!

? پایان/ با وجود تمام تشابهات مکانی و زمانی و ظاهری و باطنی باید منتظر بود و دید چه کسی ردای نحس سفیانی را بر تن خواهد کرد و با قطعیت درباره شخصیت های آخرالزمان سخن نگفت چرا که به توقیت می انجامد.

?⛅️أللَّھُـمَ ؏َـــجِّـلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج⛅️?

عین خبر منبع : مهر نیوز

 

 

پادشاه اردن در دیدار با جو بایدن معاون باراک اوباما آمادگی کشورش برای مبارزه با تروریست های داعش اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، عبدالله دوم پادشاه اردن در دیدار با جو بایدن معاون اول باراک اوباما از کمک این کشور برای مبارزه با تروریست های داعش در عراق خبر داد.

وی ضمن اعلام آمادگی کشورش نسبت به شرکت در جنگ علیه داعش عراق در جلسه با بایدن درباره راهکارهای مبارزه با تروریست ها بحث کرد.

عبدالله دوم گفت: برای جنگ با تروریست های داعش حمایت از دولت عراق ضروری به نظر می رسد و در این مسیر اردن آمادگی کامل خود را برای پشتیبانی از دولت عراق اعلام می کند.

وی در این دیدار بر اتحاد گروهها و فرقه های مختلف در عراق تاکید کرد و افزود: بسیاری از زمینه های لازم برای نابودی داعش با اتحاد احزاب و گروههای مذهبی در عراق تامین می شود.

پادشاه اردن اعلام کرد حاضر است در تمام زمینه ها برای جنگ با داعش با ایالات متحده همکاری کند. گفتنی است در حال حاضر کشور اردن یکی از کشورهای ائتلاف به رهبری آمریکا در حملات هوایی علیه تروریست های داعش در عراق و سوریه حضور دارد.

 

Top