۴ ماسک خانگی برای چهره درخشان تر/۴ home masks for brilliant faces

 

۴ماسک خانگی برای چهره درخشان تر

 

۴ ماسک خانگی برای چهره درخشان

ماسک های خانگی برای چهره درخشان تر

میلیون ها محصول زیبایی در بازار وجود دارد که ادعا می کنند می توانند به درخشندگی پوست صورت شما کمک کنند، اما آیا آنها واقعا موثر هستند؟ رنگ پوست شما تیره یا روشن، هیچ تفاوتی ندارد. چیزی که واقعا باعث ایجاد تفاوت می شود چهره ای است که درخشش طبیعی دارد، چهره ای است که از علائم پیری به دور است.

شما به محصولات زیبایی گران قیمت نیاز ندارید؛ بسیاری از چیزهایی که در آشپزخانه شما نشسته اند میتوانند به عنوان محصولات زیبایی طبیعی شما کار کنند.

در اینجا برخی از ماسک های خانگی و طبیعی معرفی شده اند تا جلوه زیبایی را در چهره شما به وجود آورند.

 

ماسک خانگی زردچوبه و گلاب

 

زردچوبه

 

این عنصر فوق العاده نه تنها آنتی بیوتیک است، بلکه دارای خواص ضد عفونی کننده نیز می باشد. مخلوط یک قاشق زردچوبه و مقداری گلاب یک ماسک طبیعی است که بدون هیچ زحمتی به درخشندگی پوست شما کمک می کند.

 

 

استفاده از ماسک آرد نخود قبل از حمام

ماسک خانگی آرد نخود و شیر
یک قاشق غذاخوری آرد نخود را همراه با دو قاشق غذاخوری شیر و  یک قاشق روغن خردل مخلوط کنید. خمیر بدست آمده را  قبل از حمام، روی صورت و بدن قرار دهید و سپس با دوش خوب بشویید. این ماسک تمام سلول های مرده پوست را پاک می کند، پوست را مرطوب می کند و رشد سلول های مرده پوست را افزایش می دهد.

 

 

 

ماسک خانگی شیر بهترین پاک کننده طبیعیشیر

شیر بهترین پاک کننده است و شما می توانید به راحتی آن را تهیه کنید. شیر بهترین پاک کننده برای کسانی است که به مواد شیمیایی حساسیت دارند.

 

 

ماسک خانگی ماست و زعفرانماسک خانگی ماست و زعفران

ماست پایه بسیاری از ماسک های طبیعی صورت است، مقدار کمی زعفران را آب کرده و در ماست بریزید و به صورتتان بمالید، بعد از مدتی صورت را با آب گرم بشویید تا درخشش چهره شما چندبرابر شود

موضوعات مرتبط

Top