اقتدار سپاه پاسداران در جهان نمونه است ماموستا خالدی: مسلمانان شیعه و سنی در برابر حملات تروریستی «اتحاد و برادری» خود را حفظ کنند

منبع تسنیم
ماموستا معروف خالدی

امام جمعه دیواندره با بیان اینکه مسلمانان شیعه و سنی در برابر حملات تروریستی «اتحاد و برادری» خود را حفظ کنند، گفت: اقتدار سپاه پاسداران در جهان نمونه است.

ماموستا معروف خالدی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج با اشاره به عظمت و جایگاه اسلام اظهار داشت: دین مبین اسلام، “دین صلح، آشتی، رفاه و امنیت برای مردم” است.

وی با اشاره به نقش و هدف دشمنان نظام در حوادث تروریستی تهران گفت: هیچ‌کدام از ادیان الهی خصوصاً دین اسلام با “خشونت و افراطی‌گری” سازش ندارد و مقابله می‌کند و اینگونه حملات تروریستی از سوی تروریسم ربطی به نمایندگان علمای اهل سنت ندارد و ما آنها را به‌عنوان «تکفیر» می‌شناسیم.

امام جمعه دیواندره تصریح کرد: کاملاً کشتن و از بین بردن مردم، ارعاب، ترس و وحشت در دین اسلام محکوم است و مطمئناً دست‌های استکبار پشت سراین قضیه وجود دارد و باید دشمنان بدانند که مردم ایران حاضر هستند که کمبود، گرفتاری و مشکلات تحمل کنند اما این امنیت وجود داشته باشد.

وی گفت: “امنیت، آرامش و آسایش” آرمان اسلامی بوده و خواسته خود مردم ایران است و اینگونه حملات تروریستی به جایی نمی‌رسد و از همه مردم ایران درخواست داریم در برابر اینگونه حملات تروریستی «اتحاد و برادری» خود را حفظ کنند و برای حفظ این امنیت کنونی تلاش کنیم.

ماموستا خالدی افزود: حملات تروریستی تهران و اینگونه اقدامات و ترورهای کور نمی‌تواند بر روی امنیت و اقتدار پایدار ایران تأثیر منفی داشته باشد چراکه عظمت نظام جمهوری اسلامی قوی‌تر و بالاتر از اینهاست که تروریسم‌ها خیال خام در افکار خود پرورانده‌اند.

وی اظهار کرد: به‌راستی از تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای نظامی و انتظامی خصوصاً سپاه پاسداران تشکر می‌کنیم و پاسخ قاطعانه به حملات تروریستی تهران بی‌نظیر بود.

امام جمعه دیواندره گفت: اقتدار سپاه پاسداران نه تنها در ایران بلکه در جهان نمونه است چراکه این نیروهای توانمند همیشه برای حفظ امنیت و آرامش مردم تلاش می‌کنند و نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند و بازوی اقتدار ایران اسلامی هستند.

 

موضوعات مرتبط

Top